Bluesound RC1

Neohodnoceno
Značka: Bluesound
1 700 Kč
Skladem (2 ks)

Představujeme vám první dálkové ovládání Bluesound, model RC1. Toto vysoce funkční a elegantní příslušenství umožňuje ovládat přehrávání hudby jednoduše a rychle bez nutnosti použití smartphonu nebo tabletu. Zákazníci si tak mohou nyní spárovat svůj přehrávač s originálním ovladačem Bluesound, který funguje hned po vybalení z krabice.


Myšlenka je: jednoduchost. Nic komplikovaného, nic složitého, pouze ty nejpoužívanější funkce Bluesoundu dostupné na dotek vašich prstů. Ovladač RC1 byl vytvořen tak, aby nejdůležitější tlačítka - ovládání hlasitosti, ztišení a přehrávání / pauza - byly umístěny na nejsnáze dosažitelném místě. Přidejte k tomu 10 užitečných tlačítek pro předvolby az RC1 se stane neuvěřitelný pomocník pro každodenní použití.


Všechny přehrávače Bluesound Gen 2 a Gen 2i jsou vybaveny vestavěným IR senzorem a IR povely pro RC1 mají vestavěné v BluOS. To znamená, že pokud máte přehrávač aktualizován na nejnovější BluOS firmware, bude ovladač RC1 fungovat hned po vybalení z krabice - stačí jen do něj vložit přibalené baterie a vše je připraveno k použití. A bonus navíc: RC1 funguje také s vybranými NAD produkty s vestavěným BluOS streamerem (NAD M10, NAD M50.2, NAD C658 (po aktualizaci firmware).

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Posláním značky Bluesound je nabízet hudební přehrávače, které dokonale dokáží digitálně zachytit veškerou strukturu, hloubku, čistotu, dynamiku a energii hudby tak, jak byla nahrána interpretem. Naše nekompromisní hardwarové a softwarové produkty, z nichž jsou mnohé patentovány a pyšní se různými světovými prvenstvími, jsou navrženy milovníky hudby pouze pro tento účel. Název, stejně jako všechny ostatní základní aspekty značky, má v této maximálně zaměřené vizi hluboké odůvodnění. Kdybychom měli živé hudbě (mimořádnému zážitku, který značka Bluesound dokonale reprodukuje) přiřadit barvu, byla by to modrá. Jakmile světla zhasnou a ještě předtím, než dozní veškeré pocity, promítá se tato barva do našeho společného zážitku.