Audia Flight Strumento No.1 MkII

2 hodnocení
Značka: Audia Flight
ZDARMAZDARMA
strumento1
399 900 Kč
Skladem (1 ks)

Referenční předzesilovač a vlajková loď italské značky. Skříně z legovaného hliníku s povrchovou úpravou tryskáním ocelovými nebo skleněnými kuličkami. Povrch není ani kartáčovaný, ani broušený jako u klasického eloxování, ale má jemně zrnitý povrch s poměrně vysokou odolností a stabilní vnější vrstvou. Exteriér je konstruován spíš jako grafické dílo nebo socha než jako technický produkt. Jednoduchá vlnka na předzesilovači logicky navazuje na stejně graficky pojednané chladící otvory výkonového zesilovače. Vzhledem k hmotnosti jsou všechny konstrukční prvky včetně krytu z hliníkových desek s minimální tloušťkou 10 mm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Kategorie zařízení:

Předzesilovač stereo

Počet kanálů:

2

KONEKTIVITA

Vstupy analogové:

2 balanced XLR and unbalanced RCA + 3 balanced XLR

Vstupy digitální:

-

Výstupy:

2 balanced XLR and 1 unbalanced RCA

ZVUKOVÉ CHARAKTERISTIKY

Frekvenční rozsah:

1 Hz ÷ 1 MHz (1W rms -3dB)

Impedance:

Vstupní impedance 10pF 15 kΩ, výstupní 5 Ω

D/A převodník:

Odstup signálu od šumu:

105 dB

Harmonické zkreslení:

THD < 0,05 %

OVLÁDÁNÍ

Obsluha zařízení:

AL dálkový ovladač 

ROZMĚRY

Hloubka:

45 cm

Šířka:

45 cm

Výška:

12 cm 

PROVEDENÍ

Povrchová úprava:

Všechny konstrukční prvky včetně krytu z hliníkových desek s minimální tloušťkou 10 mm, barva stříbrná

Váha (netto):

28 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 28 kg

Tato precizní italská značka sice nepatří mezi matadory High End, přesto je již uznávanou veličinou v kategorii Top. Vyniká naprosto nekompromisní konstrukcí, vynikajícím zvukem a skvělým designem, tak typickým pro jakýkoli italský produkt. Můžeme směle prohlásit, že Audia svými vlastnostmi překoná obvykle přístroje s dvou a více násobnou cenou ze světové extratřídy.

 Opravdový Top High End pro fajnšmekry, kteří nechtějí platit horentní sumy za mnohdy vyčpělé legendy. Kdo okusil kvalitu čisté třídy A, ten má většinou v otázce zesilovače jasno. Prozatím nikdo nesestrojil lépe hrající zesilovač, žádné jiné zapojení nemá tak hladký a nezkreslený zvuk. Jediným limitem je zbytek řetězce. Audia Flight 100 je reference!

 Když před nedávnem ohlásila Audia výrobu dostupných „trojkových“modelů, strhla se lavina zájmu a veškerá roční produkce byla rozprodána během dvou měsíců. To je v době přesycených trhů nevídané. Na druhou stranu se není čemu divit. Takto kvalitně provedené komponenty nenajdete ani v kategorii dvakrát dražší. Opravdová hodnota, žádný chvilkový přelud. U řady Strumento šel vývoj do takových extrémů, že i jinak oblíbené toroidní transformátory musely ustoupit ekvivalentům s UI jádry. I takto nepatrný rozdíl v reprodukci nebyl ignorován, vše je podřízeno jedinému cíli - co nejvěrnějšímu zvuku.

Design produktů Audia je dokonalý. Mistrovská je i úroveň zpracování. I vypnuté přináší produkty Audia radost z nevšedního designu. Solitéry, které dotvoří jakýkoli interiér. Kvalita připomíná švýcarské hodinky. Přesnost a nekompromisnost. Kvalita produktů Audia je dokonalá. Vše je vyráběno v malé manufaktuře poblíž Říma. S péčí, která jde do nejmenších detailů. Dokonale vyrobeno. Dokonale zabaleno. Jde sice o nákladné produkty, ale přesto se nám nezdají drahé…