Cambridge Audio DACMagic 200M lunar grey Velmi zajímavý výrobek

Novinka Tip
Neohodnoceno
15 900 Kč
Skladem (2 ks)

Srdcem D/A převodníku DacMagic 200M je dvojice velmi kvalitních čipů ESS Sabre ES9028Q2M. Ty jsou schopny si poradit s digitálními zvukovými soubory až do rozlišení 32bit/768kHz nebo DSD512, ať už je přehráváte z CD nebo je máte uložené ve smartphonech, počítačích nebo kdekoli jinde. DacMagic 200M je současně prvním produktem od Cambridge Audio, který nabízí podporu MQA. MQA je oceňovaná britská technologie, která přináší zvuk studiové kvality v souboru dostatečně malém na streamování a využívá ji například streamovací služba TIDAL. Cambridge Audio DacMagic 200M dokáže soubory MQA plně dekódovat a přehrávat, takže zní přesně jako původní studiová nahrávka.

Nový, nevybalený produkt  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dva digitální optické, dva digitální koaxiální a jeden USB vstup umožňují snadné připojení vašich digitálních zařízení pomocí kabelu, pro bezdrátový přenos např. ze smartphonů je DacMagic 200M vybaven integrovaným Bluetooth aptX. Převodník má symetrické i nesymetrické analogové výstupy, takže jej lze snadno připojit k audio systémům všech typů, dále také nabízí vysoce kvalitní sluchátkový zesilovač s výstupem 6,3 mm. Pro jemné doladění zvuku dle osobních preferencí je DacMagic 200M vybaven přepínatelnými digitálními filtry.

Hmotnost: 1.2 kg

Rozměry: 215 x 52 x 191 mm

Barevné provedení: lunární šedá

Vstupy: Bluetooth A2DP s aptX, digitální optický x 2, digitální koaxiální SPDIF x 2, USB D/A

Výstupy:  analogový RCA, analogový XLR, na sluchátka - analogový jack 6,3mm

Záruka: 24 měsíců

 

 

 

 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: D/A převodníky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg

Tato britská společnost, založená v roce 1968, dnes patří k předním světovým výrobcům kvalitní HiFi techniky. Milovníci hudby na celém světě vědí, že Cambridge Audio je synonymem pro absolutní poměr kvality vůči ceně. Bezkonkurenční kvalita jejich zesilovačů a CD přehrávačů přispěla k obrození globálního zájmu o kvalitní stereofonní poslech. Ani my někdy nechápeme, jak moc dobře ve své kategorii hrají. Léty ověřený klasický styl, vynikající zvuk a kvalita zpracování dělá z Cambridge Audio jedinečnou alternativu…