ARCAM AVR 390

Tip
Neohodnoceno
Značka: Arcam
ZDARMAZDARMA
arcam avr390 pic7
53 990 Kč
Skladem u dodavatele

ARCAM AVR 390 - vynikající A/V receiver z modelové řady FMJ s kompletní konektivitou. Nekompromisní zvuk pro vaše domácí kino i pro stereo - certifikováno IMAX ENHANCED.

          

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupte do světa dokonalosti s tímto receiverem. Vysoký výkon: 60W na kanál, který rozezní a dodá dynamiku jakékoli reprosoustavě. Receiver je určen pro ty, kteří chtějí maximální konektivitu, nejmodernější prostorový zážitek pro své 3D filmy, ale přitom detailní skutečně hudební zvuk i při poslechu živých koncertů, či své sbírky muziky. Certifikován pro IMAX ENHANCED.

Legendární zesilovače Arcam se spojili s nejmodernější technologií prostorového zvuku Dolby Atmos, plnohodnotný Atmos získáte připojením koncového 4 kanálového zesilovače (např. ARCAM P429 nebo dvou klasických dvoukanálových). Arcam navíc disponuje možností vzdáleného profesionálního nastavení od Fa. Dirac Research, která dokáže nakonfigurovat přístroj přesně podle akustické charakteristiky vaši poslechové místnosti.

Arcam už teď myslí na budoucnost se schopnostmi HDMI2.0a s HDCP2.2 4K „Ultra HD“ a 3D videa. „Ultra HD“ rozhraní videa znamená jak standardní tak vysoké rozlišení, které může být podle potřeby libovolně přizpůsobeno. Jako jeden z prvních získal ARCAM AVR 390 certifikaci IMAX ENHANCED.

Vhodný pro instalaci v "chytrých domech" kde ovládání přes Ethernet, RS 232, 12V triggery nebo standardní IR dálkové ovládání zatímco se audio streamuje z NAS sítě, Internetových rádií nebo USB disků, není jen pohádkou. Ovládání je možné také přes iPad pomocí aplikace, která je zdarma ke stažení.

Může být zapojen do 2 nezávislých zón - multiroom. S přídavným stereo zesilovačem : hlavní zóna 7.1.4 a druhá stereo, nebo bez přídavného zesilovače : hlavní 5.1 a druhá stereo.

Vhodný i do inteligentních instalací ovládání přes RS 232.

 

Technické parametry

Trvalý výkon,na kanál,8 Ω: Dva kanály, 20 Hz - 20 kHz, THD < 0.02 % (80 W) / Dva kanály, 1 kHz,THD 0,2 % (86 W)

Sedm kanálů, 1 kHz, THD 0,2%(60 W)

Zbytkový šum (A - vážený ): < 0,15 mV

Odstup signál / šum: 110 dB / stereo-direct

Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz ± 0,1 dB.

Video vstupy: 7 × HDMI, 1 MHL kompatibilní

Video výstupy: 2 × HDMI (ARC kompatibilní) Z1, 1 × HDMI Z2

Audio vstupy: HDMI - 7 x. Koaxiální SPDIF - 4 x, Optický Toslink - 2 x, RCA Phono - 6 x, 3.5 mm AUX, USB, Ethernet Client, Internet Radio, ARC (z TV)

Audio výstupy: 7.1.4 Pre-amp výstup - 12 x RCA, Zóna 2 výstup - RCA stereo

Tuner: FM, DAB, DAB+, internetová rádia.

Podporované režimy prostorového zvuku: Dolby Atmos, Dolby Surround DTS-HD Master Audio, DTS-ES 6.1 Discrete, DTS-ES 6.1 Matrix, DTS 5.1, DTS:X, DTS:X IMAX

Rozměry: 433 x 425 x 171 mm

Hmotnost: 20 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMÁCÍ KINO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg